Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Зміна тарифу з 1 липня 2022 року

30 червня 2022 р.
Зміна тарифу з 1 липня 2022 року

Шановні абоненти!

Незважаючи на воєнний час, ми продовжуємо працювати та проводити в повному обсязі всі роботи з ремонту та обслуговування домофонних систем. Ми дбаємо про безпечні та комфортні умови Вашого проживання, сплачуємо всі податки, підтримуємо армію та економіку нашої країни.

Враховуючи подорожчання вартості обладнання та витратних матеріалів, збільшення витрат на утримання сервісних центрів, збільшення витрат на технічне обслуговування, інфляцію в Україні з 01 липня 2022 року змінюється тариф на послугу користування аудіо-домофону та становитиме 27,00 грн/місяць.

Для абонентів міста Харкова тариф на послугу користування аудіо-домофону складатиме 30,00 грн/місяць.

Тариф на послугу користування GSM складає 12,00 грн/місяць за кожний номер телефону.

Тариф на послугу користування відео-домофону складає 65,00 грн/місяць

Своєчасна оплата послуг – запорука стабільної роботи домофонної системи!

Просимо Вас вчасно оплачувати абонентську плату за надані послуги. Від своєчасної оплати послуг залежить якість обслуговування у Ваших будинках, чистота, затишок та безпека Вашого проживання.

Дякуємо за розуміння! Усім мирного небо!

Переглядів: 4764