Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Зміна тарифів з 1 січня 2024 року

18 грудня 2023 р.
Зміна тарифів з 1 січня 2024 року

Шановні абоненти!

Дякуємо, що користуєтесь нашими послугами та сподіваємось на продовження успішної співпраці, незважаючи на складнощі, пов’язані з війною. 

Підвищення тарифів це вимушений захід, необхідний для стабільної роботи домофонної системи, виконання ремонтних робіт та модернізації обладнання, що дозволить забезпечити у ваших будинках чистоту, затишок, збереження майна та безпеку проживання.

У зв’язку з підвищенням вартості обладнання та витратних матеріалів, збільшенням витрат на обслуговування та утримання сервісних центрів, податків та інших зборів, а також підвищенням рівня інфляції, ми змушені з 01.01.2024 року підняти тарифи на послуги:

  • за користування аудіодомофону становитиме 40,00 грн./міс.
  • за користування аудіодомофону для абонентів м. Київ, м. Харків, м. Дніпро, м. Одеса становитиме 45,00 грн./міс.
  • за користування GSM становитиме 20,00 грн./міс. за номер телефону.
  • за користування відеодомофону становитиме 80,00 грн./міс.

З кожної оплаченої квитанції ми продовжуємо перераховувати 1,00 гривну на підтримку обороноздатності Збройних Сил України. Оплачуючи послуги, Ви вносите внесок у спільну справу українського народу. Просимо Вас вчасно сплачувати абонентську плату. 

Дякуємо за розуміння та користування послугами!

Переглядів: 2912