Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Зміна тарифів з 1 січня 2023 року

21 грудня 2022 р.
Зміна тарифів з 1 січня 2023 року

Шановні абоненти!

У цей важкий для нас час ми продовжуємо працювати, дбаємо про безпечні та комфортні умови Вашого проживання, підтримуємо армію та економіку нашої країни.

Враховуючи подорожчання вартості обладнання та витратних матеріалів, збільшення витрат на утримання сервісних центрів, збільшення витрат на технічне обслуговування, інфляцію в Україні з 01 січня 2023 року змінюється тариф на послугу користування аудіо-домофону та становитиме 30,00 грн/міс.

Для абонентів міста Харкова тариф на послугу користування аудіо-домофона складатиме 35,00 грн./міс.

Тариф на послугу користування GSM становитиме 13,50 грн./міс. за кожний номер телефону.

Просимо Вас своєчасно сплачувати абонентську плату за надані послуги. Від своєчасної оплати послуг залежить якість обслуговування у Ваших будинках, чистота, затишок та безпека Вашого проживання.

Дякуємо за розуміння! Усім мирного неба!

Переглядів: 5983