Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Зміна тарифів з 1 липня 2023 року

11 червня 2023 р.
Зміна тарифів з 1 липня 2023 року

Шановні абоненти!

Дякуємо за те, що користуєтеся послугами нашої Компанії. Ми продовжуємо перераховувати з кожної оплаченої Вами квитанції 1,00 гривню на підтримку обороноздатності Збройних Сил України. Оплачуючи послуги, Ви вносите внесок у спільну справу українського народу.

Підвищення тарифів – вимушений захід, необхідний для стабільної роботи домофонного обладнання та його модернізації, пов'язаний із зростанням цін на обладнання та витратні матеріали, збільшенням витрат на обслуговування та утримання сервісних центрів, а також інфляцією в країні.

З 01 липня 2023 року змінюються тарифи на надання послуг:

  • за користування аудіо-домофону складатиме 35 грн/міс.
  • за користування аудіо-домофону для абонентів м. Київ, м. Харків, м. Дніпро, м. Одеса становитиме 40 грн/міс.
  • за користування GSM становитиме 15 грн/міс. за кожний номер телефону
  • за користування відео-домофону становитиме 75 грн/міс.

Просимо Вас вчасно сплачувати абонентську плату за послуги. Від своєчасної оплати послуг залежить якість обслуговування у Ваших будинках, чистота, затишок та безпека Вашого проживання.

Сподіваємось на ваше розуміння та подальшу співпрацю!

Переглядів: 3896