Домофон.Інжинірінг.Охорона
укр | рус
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" заснована в 1999 році. Основним напрямком діяльності Компанії є надання висококваліфікованих послуг в області установки і технічного обслуговування аудіо- і відео- домофонних систем, а також виготовлення та встановлення металоконструкцій. Компанія ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" є офіційним представником в Україні ТМ "МЕТАКОМ".

З Днем Незалежності України!

23 серпня 2018 р.
З Днем Незалежності України!

Україна, як незалежна держава, святкує свій день народження всього лише 27й рік, а це значить, що зараз ми молоді, енергійні, сповнені планів та ідей. Нехай ми ще не дуже мудрі, зате завжди прагнемо тільки кращого.

Вітаємо Вас з видатним святом для нашого народу - Днем незалежності України!

Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, силу волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності і розуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Переглядів: 521