Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Стосовно зарахування платежів

15 серпня 2022 р.
Стосовно зарахування платежів

Шановні абоненти!

Ми інформували Вас про те, що Компанія ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" переходить на обслуговування в АТ «УкрСибБанк» і що всі сплати через АТ КБ «ПриватБанк» з 01 липня 2022 року не будуть зараховані до сплати за послуги.

Абоненти, які проводили оплати з 19 липня 2022 року через платіжну систему «Приват24», можуть перевірити зарахування коштів на сайті в розділі «абонентам». Якщо оплата не була зарахована, Вам необхідно надати копію квитанції у ваше регіональне представництво.

Повідомляємо Вам, що через додаток «monobank» ви можете безкоштовно оформити картку та провести оплату без комісії по реквізитам в АТ «УкрСибБанк». Також ви можете оплатити послуги через платіжну систему «portmone» на нашому сайті або через особистий кабінет в «portmone.com.ua».

Будь ласка, будьте уважні під час оформлення платіжних документів та зарахування коштів.

Дякуємо за розуміння!

Переглядів: 2987