Домофон.Інжинірінг.Охорона
укр | рус
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" заснована в 1999 році. Основним напрямком діяльності Компанії є надання висококваліфікованих послуг в області установки і технічного обслуговування аудіо- і відео- домофонних систем, а також виготовлення та встановлення металоконструкцій. Компанія ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" є офіційним представником в Україні ТМ "МЕТАКОМ".

Робота офісів в період карантину

13 листопада 2020 р.
Робота офісів в період карантину

Шановні абоненти!

У зв'язку зі скасуванням урядом України поділу країни на зони карантину, ми продовжуємо роботу всіх сервісних центрів в штатному режимі. Всі заявки будуть виконуватися згідно встановлених термінів. Заявки можна подавати за телефонами і / або на електронну пошту регіональних сервісних центрів, зазначені в розділі «контакти» нашого сайту.

На період дії карантину офіси будуть оснащені дезінфікуючими засобами для обробки рук. Проводитиметься регулярне провітрювання і вологе прибирання приміщень із застосуванням миючих і дезінфікуючих засобів. Вхід відвідувачів тільки в захисних масках або респіраторах. Одночасне перебування кількості відвідувачів в офісах буде обмежено.

Переглядів: 226