Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Робота офісів в період карантину

13 листопада 2020 р.
Робота офісів в період карантину

Шановні абоненти!

У зв'язку зі скасуванням урядом України поділу країни на зони карантину, ми продовжуємо роботу всіх сервісних центрів в штатному режимі. Всі заявки будуть виконуватися згідно встановлених термінів. Заявки можна подавати за телефонами і / або на електронну пошту регіональних сервісних центрів, зазначені в розділі «контакти» нашого сайту.

На період дії карантину офіси будуть оснащені дезінфікуючими засобами для обробки рук. Проводитиметься регулярне провітрювання і вологе прибирання приміщень із застосуванням миючих і дезінфікуючих засобів. Вхід відвідувачів тільки в захисних масках або респіраторах. Одночасне перебування кількості відвідувачів в офісах буде обмежено.

Переглядів: 790