Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Оригінальні ключи з доставкою

18 лютого 2024 р.
Оригінальні ключи з доставкою

Шановні абоненти!

Група Компаній «Домофон. Інжиніринг. Охорона» повідомляє, що лише у нас Ви можете замовити оригінальні ключі з доставкою. Доставка ключів абонентам здійснюється в попередньо погоджений час. 

Використання неоригінальних ключів призводить до поломки домофонної системи. Група Компаній «Домофон. Інжиніринг. Охорона» не несе відповідальності за ключі придбанні у сторонніх організацій або приватних осіб. 

Замовити оригінальні ключі з доставкою Ви можете в регіональних представництвах групи Компаній «Домофон. Інжиніринг. Охорона» на сторінці «Контакти» нашого сайту.

Дякуємо за довіру!

Переглядів: 422