Домофон.Інжинірінг.Охорона
укр | рус
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" заснована в 1999 році. Основним напрямком діяльності Компанії є надання висококваліфікованих послуг в області установки і технічного обслуговування аудіо- і відео- домофонних систем, а також виготовлення та встановлення металоконструкцій. Компанія ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" є офіційним представником в Україні ТМ "МЕТАКОМ".

На сайті «Д.І.О.» запрацювала онлайн-сплата послуг

23 квітня 2018 р.
На сайті «Д.І.О.» запрацювала онлайн-сплата послуг

Для зручності абонентів на сайті «Д.І.О.» з'явилася функція онлайн-сплати послуг користування домофоном.

Можливість внести платіж на сайті є у всіх клієнтів нашої компанії.

Послугу інтернет-еквайрингу надає платіжна система «Портмоне». Оплату можна проводити за допомогою банківських карт платіжних систем VISA International та MasterCard World Wide. Обмін інформацією здійснюється у захищеному режимі.

Для сплати в головному меню сайту необхідно обрати пункт «Абоненту». На сторінці потрібно ввести номер особого рахунку абонента. Після успішного пошуку особового рахунку в базі даних буде виведена інформація по рахунку і дата актуалізації даних. Для сплати потрібно необхідну суму ввести в поле "Введіть суму поповнення..." та відмітити пункт "сплатити он-лайн зараз". Після чого абонент буде перенаправлений на сторінку платіжної системи.

Якщо не відмітити пункт "сплатити он-лайн зараз", то для абонента буде сформований документ в форматі для дурку на сплату у будь-якому банку.

Переглядів: 669