Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Допомога ЗСУ

17 лютого 2023 р.
Допомога ЗСУ

Шановні абоненти!

Ми працюємо, щоб забезпечити нашій армії надійний тил. Трудовий колектив нашого підприємства підтримує Збройні сили України з початку повномасштабного вторгнення. Кожен працівник робить свій вклад у перемогу. Нашим бійцям зараз необхідна допомога. Ми віримо, що кожна гривня важлива, тому перераховуємо з кожної квитанції 1,00 гривну на підтримку обороноздатності Збройних сил України. Дякуємо нашим абонентам, сплачуючи за послуги, ви робите внесок в спільну справу українського народу.

ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" не залишається осторонь та продовжує допомагати Збройним силам України в боротьбі проти окупантів. Наша допомога – це також одяг та спорядження для наших військовослужбовців. Взуття – важливий аспект у житті військового, тому Компанія придбала та передала нашим бійцям універсальні берци. Хлопці дякували за підтримку та допомогу!

Допомога ЗСУ від ДІО
Допомога ЗСУ від ДІО

Дякуємо нашим бійцям за захист!
Ми обов’язково переможемо!
Працюємо на перемогу!

Переглядів: 437