Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

До уваги абонентів, що мають заборгованість

08 грудня 2020 р.
До уваги абонентів, що мають заборгованість

Шановні абоненти!

ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" закликає всіх своїх абонентів до своєчасної та повної оплати наданих нашою Компанією послуг.

При несвоєчасній оплаті ми не зможемо надавати належне технічне та сервісне обслуговування домофонних систем, що може привести до виходу з ладу і відкриття доступу в ваші під'їзди всім бажаючим.

У разі ухилення від оплати абонентського обслуговування, наша Компанія змушена буде діяти в рамках чинного законодавства України, а саме: звертатися з позовною заявою до суду про стягнення суми заборгованості абонента перед Компанією з урахуванням штрафних санкцій, передбачених договором.

При цьому всі судові витрати у вигляді державного мита та витрат на оплату послуг адвоката суд покладає на боржників, стягнувши їх також на користь ТОВ «Домофон.Інжиніринг.Охорона».

Рішення суду виконується Державною виконавчою службою. Якщо відповідач ухиляється від сплати боргу навіть після рішення суду, здійснюється примусове стягнення боргу. Державні виконавці займаються примусовим виконанням рішення суду. Крім того, при виконанні наказу суду органи державної виконавчої служби стягнуть з боржника виконавчий збір в розмірі 10% від суми стягнення.

Повідомляємо вам що Компанія ТОВ «Домофон.Інжиніринг.Охорона» почала подавати в суди позовні заяви про стягнення боргу по абонентській платі за технічне обслуговування.

Просимо абонентів, які мають заборгованість по абонентській платі за технічне обслуговування, добровільно сплатити заборгованість і не доводити справу до суду.

Сподіваємося на розуміння ситуації і якнайшвидшу оплату боргів за абонентське обслуговування домофонних систем!

Висловлюємо щиру подяку абонентам, які вчасно і в повному обсязі здійснюють оплату наданих послуг.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/87820879 (рішення Оболонського районного суду м. Київ)

http://reyestr.court.gov.ua/Review/90954764 (постанова Київського апеляційного суду)

http://reyestr.court.gov.ua/Review/91550349 (наказ Малиновського районого суду м. Одеси)

http://reyestr.court.gov.ua/Review/91987179 (наказ Малиновського районого суду м. Одеси)

http://reyestr.court.gov.ua/Review/91987180 (наказ Малиновського районого суду м. Одеси)

https://reyestr.court.gov.ua/Review/93255818 (наказ Стрийського міськрайонного суду Львівської області)

https://reyestr.court.gov.ua/Review/93255819 (наказ Стрийського міськрайонного суду Львівської області)

https://reyestr.court.gov.ua/Review/93058093 (наказ Стрийського міськрайонного суду Львівської області)

Переглядів: 1718