Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

КЛЮЧ MF136P

КЛЮЧ MF136P

Ключ для домофону безконтактний електронний MF136P з proximity ідентифікатором. Безконтактні proximity ідентифікатори, або RFID-ключі на даний момент є особливо популярними. Цей зручний засіб безконтактної ідентифікації широко і успішно застосовується в системах доступу і зокрема багатоквартирних домофонах.

Безконтактний ключ MF136P працює у стандарті Mifare. Цей стандарт забезпечує високу швидкість ідентифікації електронного ключа. Унікальний багато-розрядний id код прошитий у пам'яті ключа виключає несанкціоновані відвідування.

Отже безконтактні ключі для домофона зазначеної моделі мають неповторний код і швидке спрацювання. Робоча частота 13,56 МГц.

Корпус ключа виконаний із щільної пластмаси у вигляді брелка, що зручно для зберігання.