Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Трубка абонентська ТКП-09М

Трубка абонентська ТКП-09М

Трубка абонентська серії ТКП-09М застосовується для перемовин у складі комплектів домофонних систем як у квартирах під'їздів багатоповерхових будинків, так і у приватних будинках. Розрахована на роботу з домофонами координатної системи адресації.

Трубка ТКП-09М встановлюється в квартирі абонента і використовується для звукового виклику абонента через блок виклику домофону, зв'язку абонента з відвідувачем та дистанційного відкривання вхідних дверей абонентом.

Трубка абонентська ТКП-09М має перемикач установки в нічний беззвучний режим.

Корпус трубки ТКП-09М має тонку та ергономічну форму, що не тільки зручно, але й вдало поєднується із тенденціями сучасного оформлення інтер'єрів.

Технічні характеристики

Тип виробу

Координатна

Матеріал виробу

Пластик

Колір матеріалу

Білий

Габаритні розміри, мм, не більше

191х51x50

Вага, г, не більше

200

Діапазон робочих температур

+ 5…+40°С

Відносна вологість повітря (при 30оС), не більше

95%