Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Ключ ТМ-2002

Ключ ТМ-2002

Контактний ключ з тримачем TM-2002 використовується в комплектах домофонів та інших систем обмеження доступу.

Ключі ТМ-2002 є альтернативою електронним ключам Dallas DS1990A. Ключ має оригінальний протокол, відмінний від протоколу Dallas iButton.

У ключі знаходиться спеціальна мікросхема, яка представляє собою незалежну пам'ять. У пам'яті ключа розміщується унікальна кодова інформація, яка записується в кристал і не може бути змінена протягом всього терміну служби.

У кожен ключ ТМ-2002 вноситься індивідуальний код, що не повторюється. Загальна кількість кодових комбінацій для програмування ключів перевищує 260 мільйонів.

Корпус ключа виконаний з полірованої нержавіючої сталі. Ключ не схильний до дії магнітних і статичних полів. Гарантовано зберігає міцність корпусу протягом 10 років при 1 мільйон контактів зі зчитувачем. Його компактна форма у вигляді монети забезпечує самовирівнювання в контактному роз'ємі зчитувача, що забезпечує простоту використання.