Домофон.Інжинірінг.Охорона
укр | рус
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" заснована в 1999 році. Основним напрямком діяльності Компанії є надання висококваліфікованих послуг в області установки і технічного обслуговування аудіо- і відео- домофонних систем, а також виготовлення та встановлення металоконструкцій. Компанія ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" є офіційним представником в Україні ТМ "МЕТАКОМ".

Індикатор виклику MKT-CF1

Індикатор виклику MKT-CF1

Індикатор виклику MKT-CF1(далі індикатор) призначений для встановлення в квартирах абонентів зі знижених слухом або в дуже галасливих приміщеннях, де сигнал виклику домофону можна не почути.

Індикатор підключається до плати електроніки будь-якої координатної трубки, що має світлодіодний індикатор сигналу (TKP-10M, TKP-12M TKP-12X має для цього спеціальні клеми). Індикатор представляє собою реле з оптичною ізоляцією від напруги мережі 220В і дозволяє комутувати навантаження (лампу розжарювання) потужністю до 150 Вт.

Приклад застосування: силовий ланцюг індикатора підключається паралельно до вимикача освітлення в передпокої. При надходженні виклику від домофону (при вимкненому освітленні) лампочка в передпокої включається або блимає (це залежить від типу сигналу, який формується панеллю виклику домофона).