Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Індикатор виклику MKT-CF1

Індикатор виклику MKT-CF1

Індикатор виклику MKT-CF1 (далі індикатор) призначений для встановлення в квартирах абонентів зі знижених слухом або в дуже галасливих приміщеннях, де сигнал виклику домофону можна не почути.

Індикатор підключається до плати електроніки будь-якої координатної трубки, що має світлодіодний індикатор сигналу (TKP-10M, TKP-12M TKP-12X має для цього спеціальні клеми). Індикатор представляє собою реле з оптичною ізоляцією від напруги мережі 220В і дозволяє комутувати навантаження (лампу розжарювання) потужністю до 150 Вт.

Приклад застосування: силовий ланцюг індикатора підключається паралельно до вимикача освітлення в передпокої. При надходженні виклику від домофону (при вимкненому освітленні) лампочка в передпокої включається або блимає (це залежить від типу сигналу, який формується панеллю виклику домофона).