Домофон.Інжинірінг.Охорона
укр | рус
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" заснована в 1999 році. Основним напрямком діяльності Компанії є надання висококваліфікованих послуг в області установки і технічного обслуговування аудіо- і відео- домофонних систем, а також виготовлення та встановлення металоконструкцій. Компанія ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" є офіційним представником в Україні ТМ "МЕТАКОМ".

Розгалуджувач трубок MKT-D2

Розгалуджувач трубок MKT-D2

Розгалужувач трубок квартирних переговорних MKT-D2 призначений для паралельного підключення до однієї абонентської лінії двох квартирних переговорних трубок. Розгалужувач встановлюється в квартирі абонента і підключається до абонентської лінії. До електрошини підключаються дві абонентські трубки.

Надходячи від домофону викличні сигнали поперемінно подаються на першу і другу трубки. Будь-яка з цих трубок може бути піднята і використана для розмови з відвідувачем і відкривання дверей. Інша трубка при цьому відключається і до закінчення розмови не може бути використана. Якщо під час надходження виклику одна з трубок відключена або не лежить на підставці, виклик приходить тільки на одну трубку. Якщо відключені або не лежать в підставці обидві трубки, на панелі домофону лунає встановлену кількість сигналів виклику, що дозволяє оцінити ситуацію як "нікого немає вдома".

Розгалужувач може бути використаний з домофонами моделей МК99.2, МК2003.

Розгалужувач не вимагає окремого джерела живлення.