Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Розгалуджувач трубок MKT-D2

Розгалуджувач трубок MKT-D2

Розгалужувач трубок квартирних переговорних MKT-D2 призначений для паралельного підключення до однієї абонентської лінії двох квартирних переговорних трубок. Розгалужувач встановлюється в квартирі абонента і підключається до абонентської лінії. До електрошини підключаються дві абонентські трубки.

Надходячи від домофону викличні сигнали поперемінно подаються на першу і другу трубки. Будь-яка з цих трубок може бути піднята і використана для розмови з відвідувачем і відкривання дверей. Інша трубка при цьому відключається і до закінчення розмови не може бути використана. Якщо під час надходження виклику одна з трубок відключена або не лежить на підставці, виклик приходить тільки на одну трубку. Якщо відключені або не лежать в підставці обидві трубки, на панелі домофону лунає встановлену кількість сигналів виклику, що дозволяє оцінити ситуацію як "нікого немає вдома".

Розгалужувач може бути використаний з домофонами моделей МК99.2, МК2003.

Розгалужувач не вимагає окремого джерела живлення.