Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Електромагнітний замок ML-400

Електромагнітний замок ML-400

Електромагнітний замок ML-400 встановлюється з комплектами домофонних систем для замикання вхідних дверей у під'їздах багатоквартирних будинків або систем обмеження доступу. Замок забезпечує м'яке та щільне закривання вхідних дверей під'їзду. Електромагнітний замок може бути встановлений на двері, виготовлені з різних матеріалів: металеві, пластикові, скляні та дерев'яні.

Електромагнітний замок ML-400 надійно контролює доступ до приміщень, обмежуючи несанкціоноване проникнення. Обов'язковою умовою роботи замку є наявність електроживлення. Для цього встановлюють блок живлення. Через відсутність механізму, що треться, замок не схильний до стирання і відрізняється високим ступенем надійності.

В електромагнітному замку ML-400 відсутня небезпечна для життя напруга. Замок поставляється з комплектом деталей для встановлення на двері, без плати електроніки.

Переваги замку ML-400:

  • стійкість до агресивних середовищ і температурних перепадів;
  • функціональність - запірний механізм можна підключати до відеодомофону;
  • довгий термін експлуатації;
  • простота конструкції і простоту монтажу.

Технічні характеристики

Тип монтажу

Накладний

Напруга живлення постійного струму

12 B

Споживання струму

0,55 А

Зусилля утриманняя

400 кг

Діапазон робочих температур

- 30…+45°С

Відносна вологість повітря (при 35°С), не більше

95%

Габаритний розмір електромагніту

33х56х207 мм

Вага замикаючого пристрою

3,6 кг