Домофон.Інжинірінг.Охорона
укр | рус
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" засноване в 1999 році. Основним напрямком діяльності Компанії є надання висококваліфікованих послуг в області установки і технічного обслуговування аудіо- і відео- домофонних систем, а також виготовлення та встановлення металоконструкцій.

Електромагнітний замок ML-400

Електромагнітний замок ML-400

Замок електромагнітний МЕТАКОМ ML-400 (без плати електроніки), зусилля 400 кг. 12V, 0.55A. Призначений для замикання вхідних дверей в системах обмеження доступу. Замок може використовуватися в складі домофонних систем МЕТАКОМ.

Розміри: 33х56х207мм

Електромагнітний замок Метаком ML-400 підходить для встановлення на різні типи дверей (скляні, пластикові, дерев'яні, металеві). Сила утримання в 400 кг не дозволяє відкрити двері тільки зусиллям ривка. Електромагнітний замок ML-400 надійно контролює доступ до приміщень, обмежуючи несанкціоноване проникнення на закриту територію. Запор можна використовувати разом з іншими приладами управління доступу (панель управління, блок виклику, контролер ключів та ін.). Пристрій вимагає постійної подачі струму. Для цього встановлюють блок живлення. Через відсутність механізму, що треться, замок не схильний до стирання і відрізняється високим ступенем надійності. Аварійна кнопка виходу дозволяє відкрити пристрій всередині приміщення при виникненні такої необхідності.

Напруга струму, під яким знаходиться механізм, не представляє небезпеки для життя. У комплекті відсутня електронна плата.

Переваги замку ML-400 Метаком:

  • стійкість до агресивних середовищ і температурних перепадів, що дозволяє використовувати його в регіонах з суворим кліматом;
  • функціональність - запірний механізм можна підключати до відеодомофону, і він буде подавати сигнал на пульт управління;
  • довгий термін експлуатації;
  • простота конструкції і простоту монтажу.

Електромагнітний замок ML-400 зазвичай використовується в складі домофонної системи Метаком. Монтаж такого пристрою проводиться за допомогою спеціальних з'єднувальних елементів або за допомогою зварювального апарату.