Домофон.Інжинірінг.Охорона
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

Група Компаній "Домофон. Інжиніринг. Охорона" розпочала свою діяльність у 1999 році. Основним напрямком діяльності "Домофон. Інжиніринг. Охорона" є надання висококваліфікованих послуг у галузі встановлення та технічного обслуговування аудіо та відео домофонних систем, а також GSM систем дистанційного керування доступом. "Домофон. Інжиніринг. Охорона" працює у всіх куточках України у 227 населених пунктах. Обслуговує понад 400 тисяч квартир.

Дверні доводчики

В основу роботи доводчика NOTEDO серії DC покладено принцип механічного стиснення пружини всередині тіла доводчика за рахунок зусилля, виробленого людиною при відкриванні дверей, і масляного демпфірування (стримування) зворотного ходу пружини при закритті дверей.

У доводчиках NOTEDO застосована подвійна пружина, що дозволяє дуже довго зберігати динамічні характеристики практично незмінними.

NOTEDO виготовляє підшипник з високоякісної сталі, піддає термообробці, полірує поверхні тертя з подальшою ультразвукової очищенням і передбачає посадку з зазором не більше 0,02 мм, при цьому масло має вільний доступ до підшипників, тому що гумове кільце, що перешкоджає витіканню масла розташоване поза підшипника, однак внутрішньою поверхнею стикається з полірованої частиною осі. У доводчиках NOTEDO застосовуються маслостійкі кільця з широким температурним діапазоном еластичності і збільшеним до 3 мм діаметром перетину тора, що дає змогу подовжити термін служби цього вузла.

Поршень також відчуває серйозні навантаження, тому, як і вісь, виготовляється з високоякісної загартованої сталі, а поверхні, що труться поліруються з подальшою ультразвукової очищенням. Спеціальний алюмінієвий сплав, з якого відлито тіло доводчика, дозволяє нанести на внутрішніх стінках циліндра маслоудержуючу насічку, це збільшує ККД доводчика за рахунок рясної змащування поверхонь поршня.

Збільшити термін служби і стабільність роботи дозволяє, застосовувана в доводчиках NOTEDO система самоочищення. У кожному циклі, при відкритті дверей, масло проходить в одну сторону через сітчастий фільтр.

Щоб механізм безвідмовно працював в умовах різко-континентального клімату, а такий клімат переважає на більшій частині території України, в доводчиках NOTEDO використовується спеціальне масло з точкою замерзання -52° С. При температурі приблизно від -35° С подвійна пружина NOTEDO здатна закривати двері в штатному режимі.

Таким чином, всі вищезгадані конструктивно-технологічні рішення дозволяють NOTEDO запропонувати споживачам дійсно економічну серію дверних доводчиків DC безкомпромісної якості зі збільшеним до 10 років терміном служби і адаптовану до українських умов.