Домофон.Інжинірінг.Охорона
укр | рус
вул. Горлівська, 124/1, м. Київ, 02091

ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" заснована в 1999 році. Основним напрямком діяльності Компанії є надання висококваліфікованих послуг в області установки і технічного обслуговування аудіо- і відео- домофонних систем, а також виготовлення та встановлення металоконструкцій. Компанія ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" є офіційним представником в Україні ТМ "МЕТАКОМ".

Про компанію «Домофон.Інжиніринг.Охорона»

ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" заснована в 1999 році.

Основним напрямком діяльності Компанії ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" є надання висококваліфікованих послуг в області установки і технічного обслуговування аудіо- і відео- домофонних систем, а також виготовлення та встановлення металоконструкцій.

Компанія ТОВ "Домофон.Інжиніринг.Охорона" є офіційним представником в Україні ТМ "МЕТАКОМ".

За роки роботи ми створили розвинену і функціональну інфраструктуру, яка дозволяє оперативно реагувати на вимоги Замовників. У роботі ми завжди використовуємо якісне і перевірене обладнання та його комплектуючі, що не маловажно для роботи домофонних систем.

Ми дорожимо нашим ім'ям і хорошою репутацією, яка склалася за час роботи. Для нас важливий кожен клієнт, і ми робимо все, щоб наші послуги виправдали Вашу довіру.

Ми уважно ставимося до думок клієнтів про нашу роботу. Відгуки допомагають нам постійно вдосконалювати свої послуги, розробляти нові сервіси та підвищувати якість обслуговування.

Однак ми не зупиняємося на досягнутому, продовжуємо ставити перед собою складні завдання і виконувати їх. Прагнення стати «зручною» сервісної Компанією для кожного абонента - найважливіша з задач, що вимагає професійних кадрів всіх рівнів, чіткої організації процесів взаємодії з абонентами. Ми створюємо і відкриваємо нові можливості: додаткові послуги, розширені сервіси на сайті, пропонуємо більш зручні способи комунікацій з нашими фахівцями, розширюємо можливості для легкої оплати квитанцій.

Дякую за довіру, надану нашій Компанії!

Для Вас ми стаємо кращими!